İstanbul 5 Şubesi

HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZE ÖNEMLİ SORUMLULUKLAR DÜŞMEKTEDİR

Beylikdüzü İşyeri Temsilcilerimizle Teşkilat eğitimi toplantımızı Şube Merkezimizde Erol Battal Seminer Salonunda gerçekleştirdik.

Toplantıya Şube Başkan Yardımcıları Adem Özel , Yusuf Güven , Musa Taçkın , Mehmet Albayrak ve Özcan Şahin’in yanı sıra Şube Kadın Komisyonu Başkanı Asuman Şen , Beylikdüzü İlçe Yönetimi ve Beylikdüzü Okul – Kurum İşyeri Temsilcileri katıldı.

Beylikdüzü İlçe Başkanı Ekrem Bakırtaş’ın açılış konuşmasıyla başlayan program , Şube Başkan Yardımcısı Adem Özel ve  Şube Kadın Komisyonu Başkanı Asuman Şen’in konuşmaları  ve Şube Başkanı Yusuf Sabaz’ın eğitim sunumuyla sona erdi.   

Şube Başkanı Yusuf Sabaz ; öncelikle toplantının organize edilmesinde emeği geçen Beylikdüzü İlçe Başkanımız Ekrem Bakırtaş’a ve İlçe Teşkilatımıza ayrıca bu saatte buraya gelerek toplantımıza iştirak eden siz değerli İşyeri Temsilcilerimize teşekkür ederim diyerek sözlerine başladı.

Yusuf Sabaz ; İşyeri Temsilcilerimiz bizim okul ve kurumlarımızdaki uç beylerimizdir . Öğretmenler odasının nabzını tutan , sendikamızın eylem ve söylemleriyle ilgili  öğretmenler odasında gündem oluşturan ve bu gündemle ilgili ortaya koydukları tavır İşyeri Temsilcilerimizin o kurumdaki görevlerinin bilincinde olduğunun göstergesidir dedi.

Eğitim ve Sendikal gündeme dair görüş ve düşüncelerini ifade eden Yusuf Sabaz , yaptığı eğitim sunumunun ardından İşyeri Temsilcileri tarafından sorulan soru , görüş ve önerileri değerlendirerek sözlerini tamamladı .